KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9475029
nr 947 5029
Wiking Svensson
(1915-1979), Sverige
Blandteknik, Wiking Svensson (1915-1979), komposition, monogramsignerad, 70x50
Wiking Svensson, född 1915, död 1979, svensk målare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
350 kr
måndag 9 mars 2015
kl 18:51:21
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)